![](https://static.wixstatic.com/media/6850d8_c51b3776423c48a18f85db030780633e~mv2.jpeg/v1/fill/w_500,h_459,al_c,q_80,enc_auto/6850d8_c51b3776423c48a18f85db030780633e~mv2.jpeg)
Ось кілька порад:
Правильно розставляйте пріоритети. Якщо ви не можете вивільнити хоча б мінімальний час на навчання, отже ціль у вас занадто не чітка і навчання у вас зараз не у списку першочергових потреб, тому і досягнути її буде вкрай важко. Відсутність мотивації неодмінно призведе до припинення занять, тому в першу чергу подумайте, які корисні і конкретні бонуси принесе вам покращення рівня англійської ( наприклад, можливість подорожувати самостійно, можливість спілкуватись з іноземними колегами без перекладача, доступ до англомовних ресурсів, кар’єрне зростання). Така самомотивація буде дуже корисною.
Подумайте, де ви можете взяти той час, якого бракує? За рахунок економії часу в інших справах, таких як перегляд телевізійних програм, сидіння у соцмережах чи проведення зайвих 15 хвилин у ліжку. Подумайте, які справи не приносять користі і просто завантажують ефір?
Притримуйтесь графіку занять. Важливо займатись з встановленою періодичністю, бажано відвести відповідний час щодня, при чому встановити мінімальний термін – наприклад, 15 хвилин на день, і за жодних обставин не пропускати. Навіть якщо дуже не хочеться, позаймайтесь 15 хвилин, і раптом зможете помітити, що 15 хвилин вже минули а ви тільки увійшли у смак!
Обиріть правильний підхід, адже навчання повинно бути в радість. Подумайте, що саме ви любите робити! Немає сенсу вивчати англійську по серіалах, якщо ви ненавидите серіали, ну, ви зрозуміли, тим більше що зараз в інткрнеті контенту на англійській на будь які смаки. На перших етапах уникайте дуже довгих і складних матеріалів, бо є великий ризик засумувати на півдорозі і відкласти цю справу на невизначений термін. Надавайте перевагу невеликим відео чи статтям на теми, які вас цікавлять.
Знайдіть собі співрозмовника. Головна мета вивчення мови це навчитись спілкуватись, тому не нехтуйте будь якою можливістю це зробити. В цьому вам допоможуть мовні клуби, інтернет спільноти чи сайти, родичі/друзі/знайомі, а якщо нікого немає, можна говорити сам з собою або подумки перекладати те, що щойно сказали/ подумали рідною мовою.